Temassız Baskı Çözümleri

BÜRO TEKNİK TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ

Yeni normale adapte olduğumuz ve ofislere döndüğümüz şu günlerde baskı işlerinizi de cihazınıza temas etmeden gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

1) Kimlik Kartınızla Giriş Yaparak (Cihazınızda Kart Okuyucu Takılı Olmalıdır)

MyQ, Paper Cut ve KYOCERA Net Manager(KNM) çözümlerini kullanarak; Kyocera cihazınızdan baskı alacağınızda, cihazınızın kart okuyucusuna kimlik kartınızı okutarak sıradaki tüm işlerinizi cihazınıza elle temas etmeden gerçekleştirebilirsiniz.

2) Mobil Cihazınızı Kullanarak

1-MyQ ve Paper Cut mobil uygulamalarını kullanarak;

Kyocera cihazınızdan baskı alacağınızda, mobil cihazınızı kullanarak sıradaki tüm işlerinizi cihazınıza elle temas etmeden gerçekleştirebilirsiniz.

2-KYOCERA MyPanel mobil uygulamasını kullanarak;

KYOCERA MyPanel uygulaması, yerel ağınızdaki cihazlarınıza kablosuz olarak bağlanan ve uyumlu Kyocera modellerinin panelini mobil cihazınıza aktararak kontrol etmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

3-KYOCERA Mobil Print mobil uygulamasını kullanarak;

KYOCERA Mobile Print uygulaması, yerel ağınızdaki uyumlu KYOCERA cihazlarınıza kablosuz olarak bağlanan ve cihazınızı mobilden kontrol etmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Kyocera Net Manager çözümü ile entegre çalışabilir.

*Uygulamalar AppStore (iOS cihazlar için), Google Play (Android cihazlar için) ve Windows Phone Mağazası’ndan (Windows Phone cihazlar için) indirilebilir.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kopyabaşı Anlaşması

Kopya başı anlaşmamız ile sürpriz oluşabilecek maliyetlerden kurtulun. Maliyet giderlerinizi %30 azaltarak kontrol altına alın!

Kiralama Çözümleri

Günlük, haftalık, aylık veya daha uzun süreli fotokopi, yazıcı ve tarayıcı çözümlerini düşük taksit oranlarıyla en yeni teknolojik dokümantasyon ürünlerine sahip olun!

Teknik Servis

Teknik servis hizmetimiz sayesinde karşılaştığınız tüm arızalara alanında uzman ve profesyonel teknik ekibimizle çözüm ortağınız olalım!