Kiralama Çözümleri

BÜRO TEKNİK TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ

BÜRO TEKNİK TİC. Ve. SAN. LTD. ŞTİ. olarak kiralama çözümleri konusunda çözüm ortağınız olalım, şirketinizi rakiplerinizin önüne birlikte taşıyalım.

Şirketiniz için ihtiyaç duyulan dokümantasyon çözümlerini beraber analiz ederek, sizlere günlük haftalık, aylık veya daha uzun süreli fotokopi / yazıcı / tarayıcı ihtiyacınızı karşılayalım.

30 yılı aşkın süredir bu sektörün içinde olup, sektöre öncülük eden firmaların başında yer almaktayız. Alanında uzman, dinamik ve yetkin ekip arkadaşlarımız ile koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti prensibine verdiğimiz önemi birleştirip geniş ürün yelpazemizle katma değerli çözümler üreterek siz değerli müşterilerimizin kalıcı çözüm ortağı tercihleri olmayı hedeflemekteyiz.

BÜRO TEKNİK TİC. Ve. LTD. ŞTİ. SAN. olarak kiralama çözümleri kapsamında sizlere sağlamakta olduğumuz çözümler

  • Siyah Beyaz Dijital Fotokopi Makineleri
  • Renkli Dijital Fotokopi Makineleri
  • Siyah Beyaz Yazıcılar
  • Renkli Yazıcılar
  • Geniş Format Yazıcılar
  • Faks Cihazları

ve diğer büro makineleri, bunlara ait her türlü sarf malzeme tedariği ve teknik servis hizmetidir. Ek olarak; güvenli baskı yazılımları alanında da hizmet vermekteyiz.

Kopyabaşı Anlaşması

Kopya başı anlaşmamız ile sürpriz oluşabilecek maliyetlerden kurtulun. Maliyet giderlerinizi %30 azaltarak kontrol altına alın!

Kiralama Çözümleri

Günlük, haftalık, aylık veya daha uzun süreli fotokopi, yazıcı ve tarayıcı çözümlerini düşük taksit oranlarıyla en yeni teknolojik dokümantasyon ürünlerine sahip olun!

Teknik Servis

Teknik servis hizmetimiz sayesinde karşılaştığınız tüm arızalara alanında uzman ve profesyonel teknik ekibimizle çözüm ortağınız olalım!