Teknik Servis

BÜRO TEKNİK TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ

BÜRO TEKNİK TİC. Ve. SAN. LTD. ŞTİ. olarak 30 yılı aşkın süredir müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz. Alanında uzman, dinamik ve yetkin ekip arkadaşlarımızla, sektördeki teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek şirket bünyemizi her zaman güncel tutmak önceliklerimizdendir.

Başlıca Teknik Servis Hizmeti Sağlamakta Olduğumuz Kategoriler

  • Siyah Beyaz Dijital Fotokopi Makineleri
  • Renkli Dijital Fotokopi Makineleri
  • Siyah Beyaz Yazıcılar
  • Renkli Yazıcılar
  • Geniş Format Yazıcılar
  • Faks Cihazları

Yanı sıra daha fazla hizmeti müşterilerimize kesintisiz bir şekilde sağlamaktayız. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Satış sonrası cihazın yerinde teknik servis, orijinal sarf malzemeler ve yedek parça temininde en uygun ve en kaliteli imkanları sağlamaktayız.

30 yılı aşkın sürede edindiğimiz tecrübemiz ile koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibine verdiğimiz önemi birleştirip geniş ürün yelpazemizle katma değerli çözümler oluşturarak müşterilerimizin kalıcı tercihleri olmayı hedeflemekteyiz.

Kopyabaşı Anlaşması

Kopya başı anlaşmamız ile sürpriz oluşabilecek maliyetlerden kurtulun. Maliyet giderlerinizi %30 azaltarak kontrol altına alın!

Kiralama Çözümleri

Günlük, haftalık, aylık veya daha uzun süreli fotokopi, yazıcı ve tarayıcı çözümlerini düşük taksit oranlarıyla en yeni teknolojik dokümantasyon ürünlerine sahip olun!

Teknik Servis

Teknik servis hizmetimiz sayesinde karşılaştığınız tüm arızalara alanında uzman ve profesyonel teknik ekibimizle çözüm ortağınız olalım!