Kurumsal

BÜRO TEKNİK TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ

1987 yılında İstanbul’da kurulan BÜRO TEKNİK TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ., ofis dokümantasyonları konusunda üstün hizmet anlayışı ve kaliteli ürün yelpazesiyle müşteri memnuniyeti odaklılığını esas alarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Faaliyet alanlarımız;

 • Siyah Beyaz Dijital Fotokopi Makineleri
 • Renkli Dijital Fotokopi Makineleri
 • Siyah Beyaz Yazıcılar
 • Renkli Yazıcılar
 • Geniş Format Yazıcılar
 • Faks Cihazları

ve diğer büro makineleri, bunlara ait her türlü sarf malzeme tedariği ve teknik servis hizmetidir. Ek olarak; güvenli baskı yazılımları alanında da hizmet vermekteyiz.

Alanında uzman, dinamik ve yetkin ekip arkadaşlarımızla, sektördeki teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek şirket bünyemizi her zaman güncel tutmak önceliklerimizdendir.

30 yılı aşkın sürede edindiğimiz tecrübemiz ile koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibine verdiğimiz önemi birleştirip geniş ürün yelpazemizle katma değerli çözümler oluşturarak müşterilerimizin kalıcı tercihleri olmayı hedefliyoruz..

  Kopyabaşı Anlaşması

  Kopya başı anlaşmamız ile sürpriz oluşabilecek maliyetlerden kurtulun. Maliyet giderlerinizi %30 azaltarak kontrol altına alın!

  Kiralama Çözümleri

  Günlük, haftalık, aylık veya daha uzun süreli fotokopi, yazıcı ve tarayıcı çözümlerini düşük taksit oranlarıyla en yeni teknolojik dokümantasyon ürünlerine sahip olun!

  Teknik Servis

  Teknik servis hizmetimiz sayesinde karşılaştığınız tüm arızalara alanında uzman ve profesyonel teknik ekibimizle çözüm ortağınız olalım!