Kopyabaşı Anlaşması

BÜRO TEKNİK TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ

Şirketlerde satın alma biriminde çalışan kişiler, dokümantasyon ürünlerinin maliyetlerini hesaplamak istediğinde birçok soru ile karşı karşıya kalmaktadır. İhtiyaç duyulan fotokopi makinesi veya yazıcı ürün modellerini belirlemekle beraber makineni parça ömürlerini, sarf malzemelerini(toner, drum, developer vb…) ve bakımı ile ilgili pek çok soruya cevap bulmak durumunda kalmaktadırlar.

Tamda bu nokta BÜRO TEKNİK TİC. Ve. SAN. LTD. ŞTİ. olarak kopyabaşı anlaşması ile beraber  sürpriz oluşabilecek maliyetler ile karşılaşmadan satın alma süreçlerinde verimliliğinizi artırarak dokümantasyon maliyet giderlerinizi %30 oranında azaltıp kontrol altına alabilirsiniz.

Kopyabaşı Anlaşması İle Birlikte;

  • Toner Ücreti YOK
  • Bakım Ücreti YOK
  • Zaman Kaybı YOK
  • Süpriz oluşacak Maliyetler YOK
  • Stok Maliyeti YOK

Sayfabaşı birim maliyet üzerinden yapılacak olan sözleşmeyle beraber; kullanılan kağıt hariç sözleşme süresi boyunca ihtiyaç duyulan sarf malzeme, parça değişikliği, arıza ve bakım giderleri tarafımızca karşılanmaktadır. Her ayın sonunda, ay içinde yapılan baskı adedi sözleşmede yazılan birim maliyet ile çarpılarak oluşan tutar birim “Hizmet Bedeli” olarak faturalandırılır.

Kopyabaşı Anlaşması

Kopya başı anlaşmamız ile sürpriz oluşabilecek maliyetlerden kurtulun. Maliyet giderlerinizi %30 azaltarak kontrol altına alın!

Kiralama Çözümleri

Günlük, haftalık, aylık veya daha uzun süreli fotokopi, yazıcı ve tarayıcı çözümlerini düşük taksit oranlarıyla en yeni teknolojik dokümantasyon ürünlerine sahip olun!

Teknik Servis

Teknik servis hizmetimiz sayesinde karşılaştığınız tüm arızalara alanında uzman ve profesyonel teknik ekibimizle çözüm ortağınız olalım!