Kopyabaşı Anlaşması

BÜRO TEKNİK TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ

Şirketlerde satın alma biriminde çalışan kişiler, dokümantasyon ürünlerinin maliyetlerini hesaplamak istediğinde birçok soru ile karşı karşıya kalır. İhtiyaç duyulan fotokopi makinesi veya yazıcı ürün modelini belirlemekle beraber, makinenin parça ömürleri, sarf malzemeleri (toner, drum, developer vb..) ve bakımı ile ilgili bir çok soruya cevap bulmak durumundadırlar.

Kopyabaşı anlaşması ile beraber, sürpriz oluşabilecek maliyetler ile karşılaşmadan satın alma süreçlerinde verimliliği arttırarak dokümantasyon maliyet giderlerinizi %30 oranında azaltıp kontrol altına alabilirsiniz.

Sayfa başı birim maliyet üzerinden yapılacak olan sözleşmeyle beraber; kullanılan kağıt hariç sözleşme süresi boyunca ihtiyaç duyulan sarf malzeme, parça değişikliği, arıza ve bakım giderleri tarafımızca karşılanmaktadır. Her ayın sonunda, ay içinde yapılan baskı adedi sözleşmede yazılan birim maliyet ile çarpılarak oluşan tutar birim HİZMET BEDELİ olarak faturalandırılır.

Kopya başı anlaşması ile birlikte;

  1. Toner ücreti yok
  2. Bakım ücreti yok
  3. Zaman kaybı yok
  4. Sürpriz maliyet yok
  5. Stok maliyeti yok

Kopyabaşı Anlaşması

Kopya başı anlaşmamız ile sürpriz oluşabilecek maliyetlerden kurtulun. Maliyet giderlerinizi %30 azaltarak kontrol altına alın!

Kiralama Çözümleri

Günlük, haftalık, aylık veya daha uzun süreli fotokopi, yazıcı ve tarayıcı çözümlerini düşük taksit oranlarıyla en yeni teknolojik dokümantasyon ürünlerine sahip olun!

Teknik Servis

Teknik servis hizmetimiz sayesinde karşılaştığınız tüm arızalara alanında uzman ve profesyonel teknik ekibimizle çözüm ortağınız olalım!